Aktualizacja Map Nawigacji w samochodach BMW

Nawigacja wkroczyła szturmem w codzienność wielu kierowców. Jest to narzędzie którym posługuje się praktycznie każdy. 

Aby zapewnić sobie wygodę korzystania z nawigacji w samochodzie, który został w nią wyposażony należy dbać o aktualizację map

Dlaczego aktualizacje map są tak ważne?

Średnio 15% map nawigacji ulega zmianie w trakcie tylko jednego roku!

Chcący zadbać o swobodę przemieszczania się, nie korzystając przy tym z nawigacji dostawek lub aplikacji na telefonie, należy pamiętać o regularnej aktualizacji oprogramowania nawigacyjnego.

W celu omówienia szczegółów zapraszamy do kontaktu!

Aktualizacja Map

Polska sieć drogowa – zwłaszcza od wstąpienia naszego kraju do Unii Europejskiej – rozwija się niezwykle dynamicznie. Jak szacują eksperci, co roku zmienia się około 15% polskiej sieci drogowej. Z tygodnia na tydzień przybywają nowe kilometry szos, powstają stacje benzynowe, miasta zmieniają organizację ruchu a firmy i instytucje publiczne przenoszą swoje siedziby.

Jak w tym chaosie zmian beztrosko cieszyć się z nowych dróg, nie martwiąc się kłopotami z dojazdem do celu podróży? Postawić na dobrą nawigację samochodową! Jako posiadacz BMW, masz pod tym względem znacznie łatwiej, niż kierowcy samochodów innych marek. Każdy nowy samochód bawarskiego koncernu ma fabrycznie wgrane oprogramowanie nawigacyjne, opracowane przez producenta.

Nawigacja BMW – cyfrowy przewodnik premium dla samochodu klasy premium

Jak mawiamy w BMWxCODE: z BMW nie ma znaczenia, dokąd planujesz podróż i jak długo będzie ona trwała. Twój cyfrowy pilot poprowadzi Cię najkrótszą drogą prosto do celu.

Aby umożliwić oprogramowaniu nawigacyjnemu wypełnianie jego roli na najwyższym możliwym poziomie, musisz jednak zadbać o jego regularną aktualizację.

BMW aktualizacja nawigacji – co trzeba wiedzieć?

Monachijski koncern standardowo oferuje klientom wykupienie dwuletniej subskrypcji swojej mapy drogowej. Subskrypcja obejmuje nawet do czterech aktualizacji rocznie, dzięki czemu masz stały dostęp do najnowszych danych.

BMW aktualizacja map – co zyskujesz, regularnie ją przeprowadzając?

Każdorazowa aktualizacja mapy BMW zawiera:
– dokładne i aktualne mapy dla całego regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Mapy obejmują 93% dostępnych adresów w regionie oraz ponad 701 878 km dróg wszystkich kategorii;
– autorską bazę danych Ważnych Miejsc (POI). Zawiera ona m.in. restauracje i stacje benzynowe oraz kompletną listę Autoryzowanych Serwisów BMW;
– 100% pokrycie dróg prowadzących do miejsc zamieszkania;
– trójwymiarowe modele miast;
– zdjęcia satelitarne;
– komunikaty o ruchu drogowym RDS/TMC.

Dlaczego warto zdecydować się na aktualizację nawigacji BMW właśnie u nas?

Aby cieszyć się nawigacją na najwyższym poziomie, trzeba zapewniać sobie jej aktualizacje na najwyższym poziomie! W tym celu najlepiej oddać ten proces w ręce fachowców – takich, jak zespół BMWxCODE!

Jesteśmy specjalistami od marek BNW i MINI. Łączymy dogłębną wiedzę z długoletnią praktyką. BMW to nasza pasja – dlatego z niecierpliwością czekamy na Ciebie i Twój samochód!